رفتن به محتوای اصلی
شنبه ۲ شهریور ۱۳۹۸
.

دسته بندی اخبار

دسته بندی عمومی

آمادگی نیروی انتظامی درمرز خسروی

آمادگی نیروی انتظامی درمرز خسروی

کرمانشاه- فرمانده انتظامی استان کرمانشاه تاکید کرد که آمادگی کامل انتظامی به منظور تردد زائران اربعین حسینی در مرز خسروی و شهرستان قصرشیرین وجود دارد.

سردار "منوچهر امان اللهی" در جلسه قرارگاه اربعین که با حضور سردار "لطفعلی پاکباز" فرمانده مرزبانی استان و روسای پلیس های تخصصی در مرز خسروی برگزار شد، اظهارداشت: تجهیزات و امکانات لازم به منظور برقراری نظم و امنیت در مرز خسروی فراهم شده است.

وی افزود: علاوه بر این کارکنان انتظامی استان نیز در تمامی رده ها در آماده باش هستند.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه یادآور شد: ماموران پلیس راه به منظور تسهیل در تردد ها آمادگی کامل دارند و در زمان هایی که نیاز باشد محدودیت های ترافیکی اعمال می کنند.

سردار امان اللهی با بیان اینکه ماموران انتظامی سطح استان و یگان ویژه نیز به منظور برقراری نظم و امنیت آماده هستند، توضیح داد: برقراری امنیت و نظم بهترین هدیه ماموران نیروی انتظامی به زائران سید و سالار شهدا است.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه افزود: باتوجه به بازگشایی مرز خسروی بر روی زائران اربعین حسینی، از مدت ها قبل برنامه ریزی های مناسب برای تردد ایمن و راحت زائران در استان انجام شده است.

سر دار امان اللهی با تاکید بر اینکه سبزپوشان ناجا در کرمانشاه آماده خدمت به زائران اربعین حسینی هستند، گفت: خدمت به زائران عتبات عالیات افتخاری بزرگ برای نیروی انتظامی محسوب می شود.

وی افزود: همچنین پرسنل انتظامی به منظور برقراری امنیت در طول مسیر نیز در آماده باش هستند و پس از آغاز تردد زائران در کنار موکب ها و محل های توقف زائران مستقر خواهند شد.

 

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه به فراهم کردن زیر ساخت های مناسب به منظور تردد زائران اربعین حسینی در مرز خسروی اشاره کرد و گفت: سازوکار های مناسب به منظور تامین گیت های تردد ورود و خروج با همکاری اداره کل راه و شهرسازی فراهم شده است.

۴۹