رفتن به محتوای اصلی
چهارشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۸
.

دسته بندی اخبار

دسته بندی عمومی

ارائه ارز دیجیتال اختصاصی توسط سامسونگ

ارائه ارز دیجیتال اختصاصی توسط سامسونگ

سامسونگ به دنبال عرضه‌ی، ارزی رمز‌نگاری‌شده برپایه‌ی اتریوم است.

بر اساس گزارش کوین‌دسک (CoinDesk)، سامسونگ ساخت چهارچوب مرکز اصلی بلاک‌چین (Blockchain mainnet) خود را شروع کرده است. برخی معتقدند بلاک‌چین سامسونگ پس از راه‌اندازی اولیه قفل خواهد شد؛ اما دوباره می‌تواند به روی عموم بازشوید. سپس، به این کوین برپایه‌ی اتریوم سامسونگ اجازه داده می‌شود تا در کنار بیت‌کوین (Bitcoin) و اتریوم (Ethereum) توسعه پیدا کند و مبادله شود.

کوین‌دسک با استناد به منبعی ناشناس و آشنا به موقعیت داخلی  سامسونگ یادآوری می‌کند این غول کره‌ای مأموریت ویژه‌ای برای تحقیق‌ و توسعه شبکه‌ی بلاک‌چین خود در زمان مناسبی از سال دارد. همان منبع اضافه می‌کند شرکت روی خدمات مرتبط با رمزارز نیز کار می‌کند؛ گرچه هنوز روشن نیست آن‌ها روی چه چیزی کار می‌کنند و قرار است چه عملکرد یا عنوانی داشته باشند.

 

به نظر می‌رسد سامسونگ کیف پول رمز ارز Blockhain KeyStore را برای معرفی سامسونگ کوین (Samsung Coin) توسعه داده است؛ زیرا این اپلیکیشن با بیت کوین، رایج‌ترین ارز دیجیتال جهان، سازگار نیست. ممکن است سؤال کنید، چرا؟ پاسخ این است که این نرم‌افزار فقط با ارزهای اتریوم و مشتق‌ شده از اتریوم کار می‌کند؛ یعنی رمزارزی که گفته می‌شود سامسونگ کوین هم بر پایه آن است.

 

منبع:سایبربان

۴۹