رفتن به محتوای اصلی
چهارشنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۹
.

دسته بندی اخبار

دسته بندی عمومی

اعضای ستاد مدیریت بحران وزارت ارتباطات معرفی شدند

اعضای ستاد مدیریت بحران وزارت ارتباطات معرفی شدند

رئیس کمیته پدافند غیر عامل وزارت ارتباطات در حکمی اعضای تیم ستاد مدیریت بحران در وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات را معرفی کرد.

 صادق بیک‌پور رئیس کارگروه تخصصی ارتباطات و فناوری اطلاعات مدیریت بحران کشور، در احکام جداگانه‌ای، سید مجتبی حسین ‌پور کاشانی، محمدحسین شاهینی، محمد علی میرزایی، احمد نصیری فر، سید عباس محدث و امیر ناصر حکیمیان را به عنوان اعضای تیم مدیریت بحران ستاد وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات منصوب کرد.

با توجه به ضرورت انجام اقدامات آمادگی برای شرایط اضطراری ناشی از وقوع زلزله، آتش‌سوزی و سایر رویدادهای مشابه، در نیمه دوم سال ۱۳۹۶ تشکیل تیم مدیریت بحران به عنوان متولی انجام تمهیدات ایمنی و اقدامات اضطراری در ستاد وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، در دستور کار کمیته پدافند غیرعامل این وزارتخانه قرار گرفت.

 بر این اساس، با شکل گیری هسته اولیه تیم مدیریت بحران ستاد وزارت ارتباطات و پیش نویس عناوین گروه‌های اجرایی و شرح وظایف آنها توسط کمیته پدافند غیرعامل این وزارتخانه تهیه و ابلاغ شد.

 

با توجه به غیرقابل پیش‌بینی بودن زمان و بزرگی بلایای طبیعی و حوادث ثانویه ناشی از آن‌ها، برنامه‌ریزی لازم برای برگزاری جلسه توجیهی با پرسنل ساختمان‌های پنجگانه ستادی به منظور ارائه آموزش‌های لازم و برگزاری مانور با هدف ارتقای سطح ایمنی مجموعه انجام شده است.

۴۹