رفتن به محتوای اصلی
چهارشنبه ۲۶ دی ۱۳۹۷
.

دسته بندی اخبار

دسته بندی عمومی

امکان استفاده از دوربین‌های مداربسته تحت وب

امکان استفاده از دوربین‌های مداربسته تحت وب

به گزارش واحد فناوری اطلاعات سایبربان؛ شرکت مخابرات استان تهران از واگذاری IP استاتیک به مشترکان سرویس اینترنت پرسرعت (ADSL) خبر داد که با استفاده از آن امکان استفاده از دوربین‌های مداربسته تحت وب فراهم می‌شود.   شرکت مخابرات استان تهران اعلام کرد: در راستای مشتری مداری به‌تمامی مشترکان سرویس اینترنت حجمی پرسرعت (ADSL) خود در صورت نیاز IP استاتیک واگذار می‌کند.   ازجمله قابلیت‌های IP استاتیک استفاده از دوربین‌های مداربسته تحت وب و هر آنچه نیاز به موقعیت‌یابی راحت‌تر در اینترنت دارد، است.  

به گزارش واحد فناوری اطلاعات سایبربان؛ شرکت مخابرات استان تهران از واگذاری IP استاتیک به مشترکان سرویس اینترنت پرسرعت (ADSL) خبر داد که با استفاده از آن امکان استفاده از دوربین‌های مداربسته تحت وب فراهم می‌شود.

 

شرکت مخابرات استان تهران اعلام کرد: در راستای مشتری مداری به‌تمامی مشترکان سرویس اینترنت حجمی پرسرعت (ADSL) خود در صورت نیاز IP استاتیک واگذار می‌کند.

 

ازجمله قابلیت‌های IP استاتیک استفاده از دوربین‌های مداربسته تحت وب و هر آنچه نیاز به موقعیت‌یابی راحت‌تر در اینترنت دارد، است.

 

مشترکانی که نیاز به IP استاتیک روی سرویس اینترنت پرسرعت (ADSL) خوددارند می‌توانند با مراجعه به مراکز مخابراتی منطقه خود نسبت به دریافت IP خود اقدام کنند. 

 

به گزارش مهر، آی پی کد منحصربه‌فرد هر کاربر در دنیای اینترنت است. معمولاً آی‌پی‌ها به‌صورت پیش‌فرض، از نوع متغیر هستند و در هر مراجعه کاربر به فضای اینترنتی تغییر می‌کنند اما در بسیاری از موارد افراد نیاز دارند توسط سایت‌ها و فضاهای میزبان شناخته شوند که این امکان از طریق آی‌پی‌های ثابت (IP استاتیک) فراهم‌شده است. این آی‌پی‌ها به کاربر این امکان را می‌دهد که دارای یک شناسه منحصربه‌فرد، معتبر و دائمی در فضای اینترنت باشد.

 

آی پی استاتیک برای سازمان‌ها و نهادها جهت ایجاد دامنه ثابت با کاربران مشخص و محدود، بازیکنان بازی‌های آنلاین و کاربران ویديو کنفرانس و تمامی کاربرانی که می‌خواهند آدرسی ثابت و معتبر در دنیای اینترنت داشته باشند کاربرد دارد.

۴۹