رفتن به محتوای اصلی
پنجشنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۸
.

دسته بندی اخبار

دسته بندی عمومی

انتقال ایمن داده ها از Android به iOS و برعکس

انتقال ایمن داده ها از Android به iOS و برعکس

در قرن بیست و یکم سرعت رشد تکنولوژی بسیار بیش از پیش شده است.روزانه تعداد بی شماری فناوری و تکنولوژی جدید وارد بازار شده و همگام شدن با این تکنولوژی ها تقریبا امری محال است.

گوشی های هوشمند امروزی توانسته اند زندگی را برای ما آسان تر کرده و خود را به جزیی جدایی ناپذیر از زندگی ما تبدیل کنند.

امروزه ۲ سیستم عامل اصلی در راس گوشی های هوشمند قرار دارد: ios  و android،

مشکل زمانی به وجود می آید که یکی کاربرن این سیستم عامل ها بخواهد به سیستم عامل دیگری کوچ کند. مثلا ios به android یا برعکس چون روند انتقال داده ها مانند شماره تلفن، عکس، ویدیو، موزیک، اسناد و .... معمولا موفقیت آمیر نیست. خوشبختانه، Dr.Fone  ابزار جالبی را راه‌اندازی کرده‌است که انتقال داده ایمن بین دو تلفن را در صورت نیاز به تعویض تلفن تضمین می‌کند.

برای انتقال داده باید مراحل زیر را طی کرد:

* قبل از انتقال داده یک بک آپ از سیستم خود بر روی کامپیوتر تهیه کنید.

۱)نصب و اجرا برنامه Dr.Fone

بعد از نصب برنامه، برنامه را اجرا کرده و هر ۲ گوشی خود را به کامپیوتر متصل کنید. اطمینان پیدا کنید که حتما هر ۲ گوشی توسط کامپیوتر شناسایی شده باشد.سپس با صفحه ای مشابه زیر روبرو می‌شوید.

۲)گزینه switch را انتخاب کنید

بعد از انتخاب گزینه switch صفحه زیر را مشاهده می کنید. در این صفحه ابتدا باید مبدا و مقصد خود را مشخص کنید.گزینه سمت چپ موبایل مبدا است و سمت راست موبایل مقصد.با کلیک روی دکمه flip می توانید مبدا و مقصد را عوض کنید. سپس می توانید داده های که می‌خواهید انتقال یابند را انتخاب کنید.

۳) start transfer را بزنید

حال که دستگاه مبدا و مقصد و همچنین داده های مورد نظر برای انتقال انتخاب شده اند، تنها کافیست بر روی start tramsfer کلیک کنید تا عملیات انتقال شروع شود.

۴۹