رفتن به محتوای اصلی
شنبه ۲۹ دی ۱۳۹۷
.

دسته بندی اخبار

دسته بندی عمومی

با وجود روتر Google WiFi، اتصال چندین روتر به منظور افزایش سیگنال وای فای ممکن شد

با وجود روتر Google WiFi، اتصال چندین روتر به منظور افزایش سیگنال وای فای ممکن شد

آیا صرفاً با داشتن یک بلند گو در اتاق نشیمن می توانید از بالاترین کیفیت صدا در سرتاسر فضای خانه برخوردار شوید؟ مسلماً نه.     به همین صورت هم نمی توانید انتظار داشته باشید که تنها یک روتر وای فای بتواند به کل فضای منزل به یک میزان سرویس دهی نماید.  

آیا صرفاً با داشتن یک بلند گو در اتاق نشیمن می توانید از بالاترین کیفیت صدا در سرتاسر فضای خانه برخوردار شوید؟ مسلماً نه.  

 

به همین صورت هم نمی توانید انتظار داشته باشید که تنها یک روتر وای فای بتواند به کل فضای منزل به یک میزان سرویس دهی نماید.  

 

به استناد گزارش Android Police ، گوگل برای حل این مشکل روتری را با نام Google WiFi طراحی کرده است که با استقرار به صورت گروهی شبکه ی توری را ایجاد می کند که شبیه روتر Eero می تواند امکان اتصال چندین واحد به هم را فراهم نماید.

 

با وجود Google WiFi ، فقط کافی است که شما یک دستگاه را به مودم متصل نمائید، در این صورت سایر روترهای مستقر در اتاق های دیگر به صورت خودکار به یکدیگر مرتبط شده و در نتیجه یک شبکه ی توری بزرگ بی سیم که کل نواحی منزل را پوشش می دهد ایجاد می گردد.

 

Google WiFi که علاوه بر پوشش دهی بهتر نسبت به سایر روترها، از تعداد بی شماری قابلیت پیشرفته برخوردار است ۱۲۹ دلار قیمت دارد.

 

اگر بخواهیم تنها به یک مزیت Google WiFi نسبت به OnHub اشاره کنیم، Google WiFi قادر است چندین روتر را با هدف ساخت یک شبکه ی بزرگ بی سیم به هم متصل نماید.

 

در گزارش دیگری درباره ی قابلیت های Google WiFi آمده است:  "هر واحد Google WiFi دارای آنتن های دو بانده با دو پورت، رادیوهای ۸۰۲.۱۵.۴، بلوتوث و سرعت های ۱۲۰۰ AC است."

 

از این گذشته برای راه اندازی Google WiFi تنها در چند دقیقه، گوگل قصد دارد پروسه ی نصب این روتر را ساده کند.

 

در کنفرانس سخت افزاری که قرار است چهارم اکتبر از سوی گوگل برگزار شود، از تعداد زیادی گجت از جمله گوشی های هوشمند پیکسل، Google Home و روتر Google WiFi رونمایی خواهد شد. 

۴۹