رفتن به محتوای اصلی
شنبه ۲۹ دی ۱۳۹۷
.

دسته بندی اخبار

دسته بندی عمومی

تراشه‌های اسنپ دراگون برای اینترنت اشیاء

تراشه‌های اسنپ دراگون برای اینترنت اشیاء

به گزارش واحد فناوری اطلاعات سایبربان؛ اسنپ دراگون ۴۱۰ اولین تراشه ۶۴ بیتی برای موبایل ساخت کوآلکوم بود که در سال ۲۰۱۳ رونمایی شد و این کمپانی مدل ۴۱۰E و ۶۰۰E را برای ابزار هوشمند و اینترنت اشیاء معرفی کرد.   مدل ۴۱۰E برای ماشین لباس‌شویی، دانگل‌های تلویزیونی، ابزار پزشکی، ربات‌ها و سایر ابزار اینترنت اشیاء ساخته‌شده است. استراتژی دو تراشه اسنپ دراگون برای اینترنت اشیاء ابتدا برای ابزار پوشیدنی بود و امروز همه ابزار مرتبط با اینترنت اشیاء را در برمی‌گیرد.

به گزارش واحد فناوری اطلاعات سایبربان؛ اسنپ دراگون ۴۱۰ اولین تراشه ۶۴ بیتی برای موبایل ساخت کوآلکوم بود که در سال ۲۰۱۳ رونمایی شد و این کمپانی مدل ۴۱۰E و ۶۰۰E را برای ابزار هوشمند و اینترنت اشیاء معرفی کرد.

 

مدل ۴۱۰E برای ماشین لباس‌شویی، دانگل‌های تلویزیونی، ابزار پزشکی، ربات‌ها و سایر ابزار اینترنت اشیاء ساخته‌شده است.

استراتژی دو تراشه اسنپ دراگون برای اینترنت اشیاء

ابتدا برای ابزار پوشیدنی بود و امروز همه ابزار مرتبط با اینترنت اشیاء را در برمی‌گیرد.

مدل ۶۰۰E قوی‌تر از ۴۱۰E است و سازندگان ابزارهای اینترنت اشیاء بسته به نوع دستگاهی که می‌سازند می‌توانند از این تراشه‌ها استفاده کنند.

 

مشخصات فنی ۶۰۰E به شرح زیر است:

۲۳ در ۲۳ میلی‌متر / سی پی یوی Krait چهار هسته‌ای با سرعت ۱ گیگاهرتز به ازای هر هسته / پشتیبانی از رم DDR3 دو کاناله و SATA3 / پشتیبانی از اتصالات وای فای تا ۵ گیگاهرتز / بلوتوث ۴ و ۳ / گرافیک آدرنوی ۳۲۰ ۴۰۰ مگاهرتز / پشتیبانی از نمایشگر تا ۲۰۴۸ در ۱۵۳۶ پیکسل / پشتیبانی از دوربین تا ۲۱ مگاپیکسل ۳ بعدی / پشتیبانی از اندروید و لینوکس

 

مشخصات فنی ۴۱۰E به شرح زیر است:

ابعاد ۱۲ در ۱۴ میلی‌متر / چهار هسته‌ای ۱.۲ گیگاهرتز / پشتیبانی از رم DDR2 و DDR3 / اتصالات وای فای و LTE / پشتیبانی از دوربین تا ۱۳ مگاپیکسل / پشتیبانی از نمایشگر تا ۱۹۲۰ پیکسل / پشتیبانی از اندروید، ویندوز و لینوکس

۴۹