رفتن به محتوای اصلی
چهارشنبه ۲۶ دی ۱۳۹۷
.

دسته بندی اخبار

دسته بندی عمومی

خدمات ایمیل هوشمند ای او ال

خدمات ایمیل هوشمند ای او ال

به گزارش واحد فناوری اطلاعات سایبربان؛ با گسترش استفاده از شبکه‌های پیام‌رسان موبایلی و شبکه‌های اجتماعی کاربرد ایمیل بسیار محدودشده و حالا AOL قصد دارد خدمات ایمیل جذابی ارائه دهد تا استفاده از آن را دوباره احیا کند.   سرویس یادشده که AOL Alto نام دارد به کاربران امکان می‌دهد تا هم به خدمات عادی پست الکترونیک دسترسی داشته باشند و هم در صورت تمایل از نمایی موسوم به dashboard استفاده کنند. در صورت استفاده از این نما اطلاعات کلی ایمیل‌ها در سمت راست و بالای صفحه‌نمایش داده می‌شود و با کلیک بر روی هر یک از آن‌ها می‌توان به جزییات بیشتری دسترسی یافت.  

به گزارش واحد فناوری اطلاعات سایبربان؛ با گسترش استفاده از شبکه‌های پیام‌رسان موبایلی و شبکه‌های اجتماعی کاربرد ایمیل بسیار محدودشده و حالا AOL قصد دارد خدمات ایمیل جذابی ارائه دهد تا استفاده از آن را دوباره احیا کند.

 

سرویس یادشده که AOL Alto نام دارد به کاربران امکان می‌دهد تا هم به خدمات عادی پست الکترونیک دسترسی داشته باشند و هم در صورت تمایل از نمایی موسوم به dashboard استفاده کنند. در صورت استفاده از این نما اطلاعات کلی ایمیل‌ها در سمت راست و بالای صفحه‌نمایش داده می‌شود و با کلیک بر روی هر یک از آن‌ها می‌توان به جزییات بیشتری دسترسی یافت.

 

همچنین این سرویس هوشمند اطلاعات مربوط به ایمیل‌های ضروری را در هر زمان که مناسب تشخیص دهد در صدر و در برابر دید شما قرار می‌دهد. به‌عنوان نمونه، اگر شما دو ماه قبل بلیت یک سفر خارجی را خریداری کرده باشید و روز قبل از سفر بخواهید اطلاعات آن را از ایمیل خود استخراج‌کنید، نیازی به جستجوی فراوان در Inbox ندارید؛ زیرا خدمات ایمیل یادشده با هوشمندی اطلاعات موردنیاز را در صدر مواردی که باید در دسترستان باشد، قرار می‌دهد و حتی به شما امکان می‌دهد تا به کد QR بلیت دسترسی یابید.

 

بعد از فرود هواپیما در مقصد هم ایمیلی که مربوط به تأیید رزرو هتل است به شما یادآوری می‌شود و خود این خدمات ایمیل به‌طور خودکار به شما پیشنهاد می‌دهد تا برایتان از فرودگاه به هتل تاکسی بگیرد.

 

در قالب این خدمات از الگوریتمی هوشمند برای پیشنهاد دادن مواردی که باید قبل از هر چیز در معرض دید کاربر قرار بگیرد، استفاده می‌شود. پیام‌های ایمیل‌های ضروری هم در قالب کارت‌هایی قابل‌مشاهده هستند که مرتب کردن آن‌ها و دریافت دستورالعمل‌های ضروری را تسهیل می‌کند.

۴۹