رفتن به محتوای اصلی
چهارشنبه ۲۶ دی ۱۳۹۷
.

دسته بندی اخبار

دسته بندی عمومی

خرید شرکت AVG از سوی Avast با قیمت ۱.۳ میلیارد دلار

خرید شرکت AVG از سوی Avast با قیمت ۱.۳ میلیارد دلار

شرکت آنتی ویروس Avast Software به دنبال به خدمت گرفتن رقیب هلندی خود یعنی AVG Technologies به قیمت ۱.۳ میلیارد دلار است.   شرکت Avast مستقر در کشور چک روز چهارشنبه ۶ جولای از خرید AVG با هدف گسترش حضور خود در بازارهای نوظهور خبر داد.

شرکت آنتی ویروس Avast Software به دنبال به خدمت گرفتن رقیب هلندی خود یعنی AVG Technologies به قیمت ۱.۳ میلیارد دلار است.

 

شرکت Avast مستقر در کشور چک روز چهارشنبه ۶ جولای از خرید AVG با هدف گسترش حضور خود در بازارهای نوظهور خبر داد.

 

امضای قرارداد بین این دو شرکت این امکان را برای AVG فراهم می کند تا به ۴۰۰ میلیون دستگاه که ۱۶۰ میلیون آنها همراه هستند دسترسی یابد. با بدست آوردن چنین فرصتی نه تنها AVG می تواند حوزه ی تولیدات آنتی ویروس و امنیت محور خود را گسترش دهد بلکه با دسترسی یافتن به بانک اطلاعاتی بزرگ تری از بدافزارها، قادر خواهد بود محصولات آنتی ویروس بهتری را به مشتریان خود ارائه دهد.

 

مسئولان AVG معتقداند که ملحق کردن این دو شرکت فناورانه می تواند دسترسی جغرافیایی گسترده تری را برای این شرکت در زمینه ی دستگاه های اینترنت اشیا و تولید آنتی ویروس فراهم کند.

 

بعد از به خدمت گرفتن شبکه ی اجتماعی LinkedIn از سوی مایکروسافت به ارزش ۲.۲۶ میلیارد دلار، از این قرار داد می توان به عنوان دومین قرارداد مهم و پرهزینه در ماه اخیر یاد کرد.

 

شرکت Avast با داشتن بیش از ۲۳۰ میلیون کاربر در سرتاسر جهان، بسته های نرم افزاری رایگان و پولی مختص رایانه های شخصی و دستگاه های همراه را به کاربران و کسب و کارهای مختلف ارائه می دهد.

 

۴۹