رفتن به محتوای اصلی
چهارشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۸
.

دسته بندی اخبار

دسته بندی عمومی

درگیری داخلی بر سر هک تلفن همراه گانتز

درگیری داخلی بر سر هک تلفن همراه گانتز

گانتز خواستار تحقیق درباره دست داشتن نتانیاهو در موضوع هک شدن تلفن همراهش شد.

  «بنی گانتز» رئیس ائتلاف انتخاباتی آبی و سفید» رژیم صهیونیستی درباره احتمال دست داشتن بنیامین نتانیاهو در ادعای هک شدن تلفن همراهش توسط ایران، به دادستان کل نامه نوشت و خواستار تحقیق در این باره شده است.

در ادامه واکنش‌ها به ادعای جنجالی اخیر در رژیم صهیونیستی مبنی بر هک شدن تلفن همراه «بنی گانتز» رقیب اصلی بنیامین نتانیاهو در انتخابات فروردین ماه توسط ایران، گانتز بر لزوم تحقیق درباره دست داشتن احتمالی نتانیاهو در این ماجرا تاکید کرد.

به دنبال انتشار یک خبر درباره ادعای هک شدن تلفن همراه بنی گانتز رئیس ائتلاف «آبی‌ و سفید» توسط ایران، این ائتلاف انتخاباتی ضمن رد این ادعا اعلام کرد که حزب نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی یعنی «لیکود» در پشت پرده خبر هک تلفن همراه گانتز است.

در همین ارتباط، «موشه یعلون» وزیر جنگ پیشین رژیم صهیونیستی و هم ائتلافی گانتز هم اعلام کرد، ایران در پشت پرده هک تلفن همراه بنی گانتز نیست و نتانیاهو این قصه را به رسانه‌ها داده است.

گانتز در ادامه تنش‌ها درباره ادعای هک شدن تلفن همراهش، نامه‌ای به دادستان کل رژیم صهیونیستی نوشته و از او خواسته درباره دست داشتن احتمالی نتانیاهو در انتشار این ادعا تحقیق کند.

گانتز که رئیس پیشین ستاد مشترک ارتش رژیم صهیونیستی در رد ادعای هک شدن تلفن همراهش توسط ایران، این ادعا را «شایعه سیاسی» خوانده بود.

گانتز در نامه خود به دادستان کل این رژیم نوشته است:

    به نخست‌وزیر که مسئول نظارت بر اداره ملی سایبری است دستور دهید که در چارچوب وظایف قانونی خود عمل کرده و از استفاده شخصی و سیاسی از نهادهای تحت امرش یا اطلاعاتی که در اختیارش قرار می‌گیرد، اجتناب کند. 

رقیب اصلی نتانیاهو همچنین خواستار تحقیق فوری و جامع درباره عامل پشت پرده نشر خبر هک کردن تلفن همراهش شده است.

 

جنجال‌ها درباره هک تلفن همراه گانتز در حالی صورت گرفته که او و نتانیاهو به فعالیت‌های انتخاباتی خود برای انتخابات ۲۰ فروردین ماه شدت بخشیده‌اند.

 

منبع:سایبربان

 

۴۹