رفتن به محتوای اصلی
چهارشنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۸
.

دسته بندی اخبار

دسته بندی عمومی

دریافت پیام های اندروید در ویندوز ۱۰ با برنامه «یور فون»

دریافت پیام های اندروید در ویندوز ۱۰ با برنامه «یور فون»

کاربران گوشی‌های اندرویدی از این پس می توانند برای دریافت پیام ها و اطلاعیه های خود از برنامه یور فون ویندوز ۱۰ هم استفاده کنند.

 از برنامه یور فون ویندوز ۱۰ می توان برای پاسخ دادن به پیام های دریافتی نیز استفاده کرد تا ویندوز ۱۰ مایکروسافت سازگاری بیشتری با سیستم عامل محبوب اندروید پیدا کند.

به نظر می رسد این اقدام مایکروسافت تلاشی دیر هنگام برای جلب رضایت کاربران گوشی های اندرویدی باشد که تعدادشان روز به روز بیشتر می شود، این در حالی است که تعداد افرادی که از ویندوز رومیزی ۱۰ استفاده می کنند روز به روز در حال کاهش است.

هفته گذشته بیل گیتس مدیر عامل اسبق و موسس مایکروسافت از بی توجهی به عرضه سیستم عامل مناسب برای گوشی های هوشمند در زمان مناسب اظهار تاسف کرده و آن را مهم ترین اشتباه مدیریتی خود توصیف کرده بود. حالا این شرکت برای جبران عقب ماندگی در تلاش برای پیشبرد طرح های مختلفی است که یکی از آنها عرضه برنامه یورفون است.

 

این برنامه قابلیت نمایش پیام های دریافتی گوشی از طریق واتس اپ، فیس بوک، توئیتر، پیام رسان فیس بوک و دیگر برنامه های محبوب را بر روی رایانه رومیزی دارد و از همین طریق می توان به پیام ها پاسخ داد. این خدمات از ماه آوریل به صورت آزمایشی عرضه شده بود.

 

منبع:خبرگزاری فارس

۴۹