رفتن به محتوای اصلی
شنبه ۳ فروردین ۱۳۹۸
.

دسته بندی اخبار

دسته بندی عمومی

روز مرگ گوشی‌های بلک‌بری

روز مرگ گوشی‌های بلک‌بری

به گزارش واحد فناوری اطلاعات سایبربان؛ وب‌سایت کانادایی Motley Fool نوشت واحد سخت‌افزاری در بلک‌بری ۶۵ درصد از بودجه واحد R&D را می‌خورد اما گوشی‌های ساخت این کمپانی تنها ۱ درصد از سهم جهانی را در اختیاردارند.   این سایت که اخبار سرمایه‌گذاری در کمپانی‌ها را پوشش می‌دهد به نقل از چند منبع معتبر نوشته است ۲۸ سپتامبر واحد سخت‌افزار بلک‌بری می‌میرد.   جان چان پیش‌تر گفته بود در ماه سپتامبر تصمیم نهایی را در این زمینه می‌گیرند و یک هفته مانده تا اکتبر این تصمیم رسانه‌ای می‌شود.  

به گزارش واحد فناوری اطلاعات سایبربان؛ وب‌سایت کانادایی Motley Fool نوشت واحد سخت‌افزاری در بلک‌بری ۶۵ درصد از بودجه واحد R&D را می‌خورد اما گوشی‌های ساخت این کمپانی تنها ۱ درصد از سهم جهانی را در اختیاردارند.

 

این سایت که اخبار سرمایه‌گذاری در کمپانی‌ها را پوشش می‌دهد به نقل از چند منبع معتبر نوشته است ۲۸ سپتامبر واحد سخت‌افزار بلک‌بری می‌میرد.

 

جان چان پیش‌تر گفته بود در ماه سپتامبر تصمیم نهایی را در این زمینه می‌گیرند و یک هفته مانده تا اکتبر این تصمیم رسانه‌ای می‌شود.

 

تا روز ۲۷ سپتامبر بلک‌بری تخفیف‌های ۴۰ درصدی را در سایت خود لحاظ کرده است و این‌یک روز قبل از اعلام درامد فصل دوم سال مالی به‌صورت رسمی توسط این کمپانی است.

 

در فصل اول امسال بلک‌بری ۵۰۰ هزار گوشی فروخت و گوشی DTEK50 که همان Alcatel Idol 4 است توسط فروشندگان پس‌زده شد.

 

اگر ساخت گوشی در بلک‌بری منتفی شود، تنها واحد باقی‌مانده نرم‌افزار خواهد بود که تنها منبع درآمد این کمپانی خواهد شد.

۴۹