رفتن به محتوای اصلی
چهارشنبه ۲۶ دی ۱۳۹۷
.

دسته بندی اخبار

دسته بندی عمومی

ساخت موس هوشمند

ساخت موس هوشمند

به گزارش واحد فناوری اطلاعات سایبربان؛ این موس هوشمند R-Go Break نام دارد و بسیار متفاوت در مقایسه با سایر موس‌های موجود عمل می‌کند. از ویژگی منحصربه‌فرد این موس، شکل ویژه آن است که این امکان را به کاربر می‌دهد تا به هنگام کار کردن با رایانه، به‌طور صحیح بر روی صندلی قرار بگیرد.   درواقع به دلیل اینکه این موس به‌صورت عمودی طراحی‌شده، شانه کاربر را کمتر درگیر می‌کند که این امر می‌تواند، خستگی شخص را براثر کار با موس به تعویق بیاندازد.  

به گزارش واحد فناوری اطلاعات سایبربان؛ این موس هوشمند R-Go Break نام دارد و بسیار متفاوت در مقایسه با سایر موس‌های موجود عمل می‌کند. از ویژگی منحصربه‌فرد این موس، شکل ویژه آن است که این امکان را به کاربر می‌دهد تا به هنگام کار کردن با رایانه، به‌طور صحیح بر روی صندلی قرار بگیرد.

 

درواقع به دلیل اینکه این موس به‌صورت عمودی طراحی‌شده، شانه کاربر را کمتر درگیر می‌کند که این امر می‌تواند، خستگی شخص را براثر کار با موس به تعویق بیاندازد.

 

نکته دیگر در مورد این گجت هوشمند، داشتن حسگرهایی است که در داخل آن تعبیه‌شده و قادر است میزان فشار به عضلات دست و مچ را اندازه‌گیری کند تا از فشار زیاد بر روی تاندون‌های دست کاسته شود.

 

در محلی که انگشت شصت بر روی این موس قرار می‌گیرد، یک نشانگر وجود دارد که با نشان دادن سه رنگ، سبز، نارنجی و قرمز میزان فشار واردشده بر روی دست کاربر را به تصویر می‌کشد. هنگامی‌که چراغ‌قرمز در این موس نمایان می‌شود، یعنی کاربر باید کار خود را قطع کند و دقایقی را به استراحت بپردازد تا آسیبی به تاندون‌های دست او وارد نشود.

 

قرار است این محصول جالب سال آینده میلادی روانه بازار شود.

 

۴۹