رفتن به محتوای اصلی
چهارشنبه ۲۶ دی ۱۳۹۷
.

دسته بندی اخبار

دسته بندی عمومی

عذرخواهی اچ پی برای انحصارطلبی

عذرخواهی اچ پی برای انحصارطلبی

به گزارش واحد فناوری اطلاعات سایبربان؛ اچ پی مدعی شده علت این مشکل به‌روزرسانی نرم‌افزاری چاپگرهای ساخت این شرکت بوده و برای رفع آن بسته‌ای به‌روز رسان عرضه می‌شود که محدودیت استفاده از کارتریج‌های ثالث را رفع می‌کند.   بسیاری از کاربران تمایل دارند از کارتریج‌های دیگر به‌جای کارتریج‌های اچ پی استفاده کنند، زیرا استفاده از آن‌ها کم‌هزینه‌تر و ارزان‌تر است،اما ظاهرا این مسئله به مذاق اچ پی خوش نیامده است.  

به گزارش واحد فناوری اطلاعات سایبربان؛ اچ پی مدعی شده علت این مشکل به‌روزرسانی نرم‌افزاری چاپگرهای ساخت این شرکت بوده و برای رفع آن بسته‌ای به‌روز رسان عرضه می‌شود که محدودیت استفاده از کارتریج‌های ثالث را رفع می‌کند.

 

بسیاری از کاربران تمایل دارند از کارتریج‌های دیگر به‌جای کارتریج‌های اچ پی استفاده کنند، زیرا استفاده از آن‌ها کم‌هزینه‌تر و ارزان‌تر است،اما ظاهرا این مسئله به مذاق اچ پی خوش نیامده است.

 

اچ پی هدف اصلی از به‌روزرسانی نرم‌افزاری عامل این مشکل را جلوگیری از استفاده از کارتریج‌های تقلبی دانسته که فاقد تراشه امنیتی اصلی ارتقادهنده امنیت تولیدات اچ پی هستند،این شرکت از خریداران و کاربران تولیدات خود بابت وقوع این مشکل عذرخواهی کرده است.

 

بسیاری از کاربران برای جلوگیری از وقوع مشکل و استفاده عادی از چاپگرهای اچ پی مجبور شده بودند نصب بسته به‌روز رسان را لغو کنند.

۴۹