رفتن به محتوای اصلی
شنبه ۲ شهریور ۱۳۹۸
.

دسته بندی اخبار

دسته بندی عمومی

عملکرد دولت در قبال حمایت از شبکه‌های اجتماعی بومی مناسب نیست

عضو هیئت رئیسه کمیسیون صنایع مجلس در گفت‌وگو با پاپسا:

عملکرد دولت در قبال حمایت از شبکه‌های اجتماعی بومی مناسب نیست

عضو هیئت رئیسه کمیسیون صنایع مجلس شورای اسلامی بر این باور است که عملکرد دولت در قبال حمایت از شبکه‌های اجتماعی بومی مناسب نیست.

حجت‌الاسلام و المسلمین سید جواد حسینی کیا عضو هیئت رئیسه کمیسیون صنایع و معادن و نماینده مردم سنقر درمجلس شورای اسلامی در گفت و گو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی قرارگاه پدافند سایبری کشور(پاپسا) بااشاره به اینکه رسالت قرارگاه پدافند سایبری رسالت ویژه‌ای است گفت: دشمن در هر حوزه‌ای احساس کند در مقابلش نقطه اسیب‌پذیری وجود دارد جنگ خود را از آن موضع آغاز می‌کند.

 

وی با اشاره به موفقیت کنونی درحوزه پدافند غیرعامل ادامه داد: کشور نیازمند تهیه خوراک فرهنگی، اجتماعی و سیاسی برای حوزه فضای مجازی است تا در شرایط بحران همچون پادزهر عمل کند و توطئه و فتنه های دشمن اثرگذار نشود. 

  

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی در پاسخ به علل مخالفت برخی با  ممنوعیت فعالیت تلگرام در ایران با اشاره به اینکه در هیچ جای دنیا دولت‌ها اطلاعات ملت خود را در دسترس بیگانگان قرار نمی‌دهند، گفت: کشور در این حوزه نیازمند شبکه اجتماعی بومی است. لیکن دراین خصوص دولت عملکرد ضعیفی داشته و لذا عدم همکاری دولت موجب ادامه فعالیت غیرقانونی شبکه های اجتماعی غیربومی شده است.

۴۹