رفتن به محتوای اصلی
چهارشنبه ۲۶ دی ۱۳۹۷
.

دسته بندی اخبار

دسته بندی عمومی

نرم‌افزار شیرپوینت، سازگار با سیستم‌عامل اپل

نرم‌افزار شیرپوینت، سازگار با سیستم‌عامل اپل

به گزارش واحد فناوری اطلاعات سایبربان؛ ازاین‌پس کاربران می‌توانند برنامه یادشده را روی گوشی‌های هوشمند و تبلت‌های خود اجرا کنند. قرار است نسخه‌ای از این برنامه برای آندروید و ویندوز هم در آینده‌ای نزدیک عرضه شود.   نرم‌افزار شیرپوینت که توسط بیش از ۲۰۰ هزار سازمان در سراسر جهان مورداستفاده قرارگرفته به صاحبان مشاغل امکان می‌دهد به‌راحتی و به‌سرعت و بدون نیاز به داشتن دانش خاص و پیچیده‌ای سایت‌هایی را با کاربردهای مختلف برای هر یک از افراد سازمان یا واحد‌ها و گروه‌های کاری ایجاد نمایند.  

به گزارش واحد فناوری اطلاعات سایبربان؛ ازاین‌پس کاربران می‌توانند برنامه یادشده را روی گوشی‌های هوشمند و تبلت‌های خود اجرا کنند. قرار است نسخه‌ای از این برنامه برای آندروید و ویندوز هم در آینده‌ای نزدیک عرضه شود.

 

نرم‌افزار شیرپوینت که توسط بیش از ۲۰۰ هزار سازمان در سراسر جهان مورداستفاده قرارگرفته به صاحبان مشاغل امکان می‌دهد به‌راحتی و به‌سرعت و بدون نیاز به داشتن دانش خاص و پیچیده‌ای سایت‌هایی را با کاربردهای مختلف برای هر یک از افراد سازمان یا واحد‌ها و گروه‌های کاری ایجاد نمایند.

 

شیرپوینت با استفاده از مجموعه‌ای از ابزارهای مختلف به شما این امکان را می­دهد تا بتوانید ارتباطات موجود در سازمان خود را به‌صورت الکترونیکی مدیریت کنید. نمونه‌هایی از ابزارهایی که شیرپوینت برای مدیریت ارتباطات الکترونیکی و بهتر کردن آن‌ها در اختیارتان قرار می‌دهد عبارت‌اند از تابلوی خبر، وبلاگ‌ها، وضعیت‌ها، وظایف، مدیریت جلسات و مدیریت اسناد.

 

شیرپوینت به‌صورت پیش‌فرض دارای یک موتور جستجوی فوق‌العاده است. این موتور جستجو این قابلیت را دارد که همه محتوای داخلی سازمان را فهرست کند. همچنین شیرپوینت این قابلیت را دارد که به‌وسیله فهرست‌های خاصی اطلاعات خود را نگهداری نمایید و می‌توانید به‌واسطه کتابخانه‌های شیرپوینت نسبت به نگهداری مستندات فایل‌ها، عکس‌ها و فایل‌های چندرسانه‌ای خود اقدام کنید.

۴۹