رفتن به محتوای اصلی
شنبه ۲۹ دی ۱۳۹۷
.

دسته بندی اخبار

دسته بندی عمومی

چینی‌ها رکورددار هزینه برای برنامه‌های تلفن همراه

چینی‌ها رکورددار هزینه برای برنامه‌های تلفن همراه

به گزارش واحد فناوری اطلاعات سایبربان؛ چینی‌ها با صرف این مبلغ قابل‌توجه ۱۵ درصد بیشتر از آمریکایی‌ها برای خرید برنامه‌های موبایلی آیفون و آی پد هزینه کردند و رتبه اول را کسب نمودند.   بررسی‌های موسسه تحلیلی App Annie نشان‌دهنده رشد تدریجی App Store در چین است. در سه‌ماهه سوم سال ۲۰۱۵ چینی‌ها ۷۰۰ میلیون دلار در این بازار هزینه کردند که کمتر از آمریکایی‌ها و ژاپنی‌ها بود؛ اما علاقه چینی‌ها به بازی‌های موبایلی باعث رشد استفاده آن‌ها از App Store شده است.  

به گزارش واحد فناوری اطلاعات سایبربان؛ چینی‌ها با صرف این مبلغ قابل‌توجه ۱۵ درصد بیشتر از آمریکایی‌ها برای خرید برنامه‌های موبایلی آیفون و آی پد هزینه کردند و رتبه اول را کسب نمودند.

 

بررسی‌های موسسه تحلیلی App Annie نشان‌دهنده رشد تدریجی App Store در چین است. در سه‌ماهه سوم سال ۲۰۱۵ چینی‌ها ۷۰۰ میلیون دلار در این بازار هزینه کردند که کمتر از آمریکایی‌ها و ژاپنی‌ها بود؛ اما علاقه چینی‌ها به بازی‌های موبایلی باعث رشد استفاده آن‌ها از App Store شده است.

 

بررسی‌های App Annie نشان می‌دهد اگرچه ۷۵ درصد از برنامه‌های موبایلی فروشگاه موبایلی اپل را بازی تشکیل نمی‌دهد، اما ۷۵ درصد از درآمد اپل از محل فروش برنامه‌های بازی موبایلی است.

 

برنامه‌های تفریحی و سرگرم‌کننده بعد از بازی‌های موبایلی دومین مجموعه از برنامه‌های پرطرفدار را تشکیل می‌دهد. از برنامه app های محبوب در این بخش می‌توان به Youku مشابه با یوتیوب و Tencent Video اشاره کرد. بخش عمده صرف هزینه چینی‌ها برای پرداخت‌های درون برنامه‌ها صورت می‌گیرد و نه خرید خود برنامه‌های موبایلی.

۴۹